Kursy angielskiego poznań, kursy hiszpańskiego poznań, angielski swarzędz, angielski antoninek, angielski dla dzieci poznań, angielski dla przedszkoli poznań, angielski dla przedszkolaków poznań, angielski dla firm poznań

Co nas odróżnia?

Różnice pomiędzy Direct Method for English a innymi metodami bezpośrednimi:

 

 

 1. Podręczniki DMfE są nowoczesne - zawierają wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych.
 2. Podręczniki DMfE zawierają pytania dotyczące wyłącznie tematów aktualnych i interesujących Słuchaczy.
 3. Podręczniki DMfE są regularnie aktualizowane. Obecne dostępne jest już trzecie wydanie podręczników, a podczas pracy nad kolejnymi wydaniami dbamy zarówno o weryfikację podręczników pod kątem językowym jak również o sprawdzenie aktualności kontekstu.
 4. Podręczniki DMfE zostały stworzone przez zespół doświadczonych lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem nauczania metodami bezpośrednimi i odzwierciedlają wieloletnie przemyślenia dotyczące zakresu materiału oraz sposobu jego wprowadzania.
 5. Podręczniki DMfE zawierają kilkaset przydatnych w praktyce słów, których nie można znaleźć w innych, starszych podręcznikach do metody bezpośredniej, np. "email", "cash machine", czy "mobile phone".
 6. Podręczniki DMfE w każdym etapie zawierają o wiele więcej pytań niż jakiekolwiek książki do metody bezpośredniej. Średnio na każdą wprowadzaną grupę słów przypada 5-6 pytań, podczas gdy w innych podręcznikach jest to często jedynie 1-2 pytania.
 7. Podręczniki DMfE jako jedyne na rynku podręczników do metody bezpośredniej zawierają transkrypcję fonetyczną wszystkich nowych słów.
 8. Podręczniki DMfE to praktyczne podejście do gramatyki języka angielskiego. Podręczniki zawierają przystępne wyjaśnienia gramatyczne - o wiele krótsze, bardziej praktyczne i łatwiejsze do zrozumienia, napisane przy użyciu aktualnie używanych terminów gramatycznych.
 9. W podręcznikach DMfe pojawiają się nowe zagadnienia gramatyczne, nieobecne w innych książkach do metody bezpośredniej, np. inwersja, would like somebody to, wish.
 10. Podręczniki DMfE rozwijają metodę bezpośrednią o dodatkowe elementy takie jak:
  • dodatkowe lekcje gramatyczne pozwalające lepiej zrozumieć i utrwalić materiał gramatyczny wprowadzany najpierw w formie ustnej,
  • ćwiczenia i sekcje komunikacyjne, dzięki którym Słuchacze uczą się zadawać pytania oraz ćwiczą słownictwo i struktury przydatne z punktu widzenia komunikacji.
 11. Specjalnie dla podręczników DMfE Wydawnictwo opracowało platformę internetową, na której każdy z korzystających może znaleźć jeszcze więcej atrakcyjnych ćwiczeń, korzystając z ponad 100 dodatkowych godzin nauki.
 12. Podręczniki DMfE to zupełnie nowy układ graficzny strony, ułatwiający korzystanie z podręcznika.
 13. Każdy podręcznik zawiera dołączoną za darmo płytę CD z nagranymi lekcjami, tłumaczeniami.

 

 

 

kursy hiszpańskiego pozna

Kursy językowe

dla dzieci dla młodzieży i dorosłych dla przedszkoli dla firm